Bestsellery, Książki dla kobiet

„Ten dzień” czyli polska wersja Greya

„Ten dzień” czyli polska wersja Greya

Ten dzień czyli sprytne połączenie „Ojca chrzestnego”, „Pięćdziesięciu twarzy Grey’a” oraz nowoczesnej wersji pięknej i bestii w jednej książce.

Ten dzień” jest kontynuacją bestsellera Blanki Lipińskiej „365 dni”. Książka jest połączeniem wątków zarówno erotycznych jak i mafijnych gierek. Przedstawia dalsze losy historii Massima i Laury. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy Laura wytrwa u boku władczego i kontrolującego wszystko Massima to musisz koniecznie przeczytać „Ten dzień”.

Autorka bestsellera w swojej książce stale trzyma nas w napięciu i sprytnie opisuje całą historię. Obie książki czyta się szybko, łatwo i z zapartym tchem.

W poprzedniej części książki (“365 dni”) Laura zostaje uprowadzona przez sycylijską mafię na zlecenie jej szefa – Massima, ponieważ wygląda ona jak kobieta z jego wizji gdy został ranny. Laura z czasem ulega urokowi porywacza, zakochuje się w nim i postanawia stworzyć z nim rodzinę. „Ten dzień jakby nie było zaczyna się od przygotowań do wręcz bajkowego ślubu oraz samego wydarzenia. Wybranka Massima zdaje się, że żyje w świecie idealnym ponieważ ma wszystko:

  1. kochającego mężczyznę,
  2. udane życie łóżkowe,
  3. luksusowe samochody,
  4. bajkowe rezydencje,
  5. oraz ślub marzeń.

Ten dzień” byłby nowoczesną bajką gdyby nie to, że wokół Laury kręci się pełno niebezpiecznych ludzi a ktoś ciągle próbuje ją uprowadzić lub zagraża jej życiu. Natomiast jej najlepsza przyjaciółka Olga zdaje się ślepo podążać jej śladami ponieważ zakochuje się bez pamięci w młodszym bracie Massima będącego jego prawą ręką. Olga zostaje wplątana w niebezpieczną intrygę z udziałem jej byłego polskiego kochanka i akcja powieści nabiera tempa.

Sam Massimo natomiast dowiaduje się, że zostanie ojcem oraz stara się przychylić nieba swojej ukochanej. Laura nie wie jak ukryć przed rodzicami fakt, że jest mężatką i spodziewa się dziecka. Niestety z marnym skutkiem – rodzice wiedzą o faktach dokonanych i wychodzi z tego wszystkiego spore zamieszanie, które wyjaśnia sam mąż Laury. Laura oraz Massimo w czasie swojego związku biorą udział w licznych i hucznych imprezach, są w sobie zakochani po uszy oraz nie widzą poza sobą świata. Laura z czasem przekona się na własnej skórze, że bycie kobietą szefa mafii sycylijskiej nie jest proste a jest wręcz śmiertelnie niebezpieczne. Fabuła książki jest bardzo zaskakująca, zawiera wiele zwrotów akcji, intryg, zdrad, spektakularnych ucieczek jak i czającego się na każdym kroku śmiertelnego niebezpieczeństwa.